ORCON F - līme

Universāla pieslēgumu līme

Priekšrocības: 

- Augsta saķeres spēja un ātri žūstoša. Uz noturīgām pamatnēm nav nepieciešama presslīste. 
- Hermētiski savienojumi saskaņā ar DIN 4108-7, SIA 180 un OENORM B 8110-2 prasībām
- Ilgstoši ļoti elastīga
- Iesūcas dziļi pamatnē
- Iespējams uzglabāt arī salā
- Labākie testa rezultāti uz emisijām

Pielietojums:

- Visa veida tvaika un gaisa hermetizācijas membrānu hermētiskai montāžai. Tajā skaitā paredzēta pro clima tvaika un gaisa hermetizācijas membrānām (piem. pro clima INTELLO, DB+, INTESANA, DASATOP un DA). Savienojumu vietas atbilst spēkā esošajām normatīvu prasībām Vācijā DIN 4108-7, Šveicē SIA 180 un Austrijā OENORM B 8110-2.
- Visa veida jumta membrānu vēja barjeru hermētiskai montāžai. Pro clima SOLITEX MENTO līnija, SOLITEX UD, SOLITEX PLUS un SOLITEX UM connect savienojumu vietas atbilst Vācijas Jumiķu asociācijas (ZVDH) normatīvajām prasībām.
- Sienu membrānu hermētiskai montāžai(piem. pro clima SOLITEX FRONTA WA un SOLITEX FRONTA QUATTRO).
- Šķērslatojumu un putekļu membrānu hermētiskai iestrādei (piem. pro clima RB).  

Pamatnes:

Pirms līmes montāžas aplīmējamo virsmu jānotīra ar birstīti, jānoslauka ar lupatu vai jānopūš ar gaisa spiedienu. Minerālas virsmas (apmetums vai betons) drīkst būt nedaudz mitras. Līmlenti nedrīkst līmēt uz sasalušas virsmas. Uz salīmējamās virsmas nedrīkst atrasties nekādas atgrūdošas vielas (piem. tauki vai silikons). Salīmējamai virsmai jābūt pietiekami sausai un stabilai - dotajā gadījumā jāierīko mehānisks balsts (presslīste) (piem. noslīpētām virsmām). 

Ilgstoši noturīgu savienojumu var panākt ar visām pro clima iekštelpu membrānām, kā arī citām tvaika un gaisa hermetizācijas membrānām (piem. izgatavotām no PE, PA, PP un folijas) vai jumta un sienu membrānām (piem. izgatavotām no PP un PET).
Pieslēgumus iespējams izveidot uz minerālām virsmām (piem. apmetums vai betons), uz raupja zāgējuma, ēvelētām vai krāsotām koka virsmām, uz cietas plastmasas vai metāla (piem. trubas,caurules, logi utt.) un uz citām kokšķiedras plāksnēm (finieri, OSB-, skaidu plāksnēm, MDF-plāksnēm).

Vislabākos rezultātus konstrukciju drošībai var sasniegt tikai strādājot ar kvalitatīvi sagatavotām pamatvirsmām.     
Pamatnes piemērotība ir katrā individuālā gadījumā jāpārbauda, t.i. jāveic testa līmējumi.       

Pamatnosacījumi:  Salīmētās vietas nedrīkst noslogot ar smagumu un stiepi. 
Galīgo cietību līme sasniedz tikai sausā stāvoklī. Ja nepieciešams (rekomendējoši) jāierīgo drošības pasākumi. Pēc tvaika membrānu salīmēšanas jāierīko latojums, kas pārņems uz sevi siltumizolācijas svaru.  Ja objektā rodas paaugstināts mitruma līmenis, to nepieciešams izvadīt ar regulāru caurvēja vēdināšanu vai uzstādot būvniecības ventilatoru.

Tehniskie dati:

Materiāls:

Dispersija uz akrilskābeskopolimēru bāzes. Nesatur šķīdinātājus, halogēnus

Iestrādes temperatūra:

-10 °C līdz +50 °C

Temperatūras izturība:

ilgstoši -40 °C līdz +80 °C