Focus 200

Ventilācijas iekārta focus 200 uzstādāma kontrolētas ventilācijas nodrošināšanai ēkās ar aptuveni 60 līdz 200 m³/h lielu gaisa apmaiņas daudzumu un tā ir aprīkota ar augstas efektivitātes pretplūsmu-kanālu siltummaini (Eiropas patents). Tās kompaktais dizains – ir pieejama labā vai kreisā versija– nodrošina vieglu uzstādīšanu un efektīvu gaisa vadu uzstādīšanu. Ventilācijas iekārtu var izmantot visām dzīvojamām telpām ar kopējo platību līdz 150 m².

Standarta siltummaini var nomainīt pret membrānu - mitruma siltummaini, kas atgūst lielu daļu mitruma, kas tiek nosūkts no telpas uz iekārtu. Sērijveida gaisa nosūces un pieplūdes filtri atbilst G4 filtru klasei. Pēc izvēles āra pieplūdes gaisu iespējams attīrīt ar F7 ziedputekšņu filtru. Iekārtas ietvars ir izgatavots no krāsota metāla loksnēm. iekārtas iekšpuse ir izgatavota no augstas kvlaitātes poliuretāna, kas nodrošina labu skaņas un siltuma izolāciju.

 

Kā iekārtas vadības mehānisms tiek piedāvāts TFT- skārienjūtīgs krāsu panelis ar ērtu vadības sistēmu optimālai iekārtas vadībai vai arī vajadzībām piemērota LED vadības pults.
Šī iekārta pateicoties gan firmas PAUL siltummaiņa patentam, gan arī konstantas plūsmas ventilatoriem un TFT krāsu skārienjūtīgam panelim, atbilst visaugstākajām energoefektivitātes un iekārtu darbības vadības komforta prasībām.

 

Nepieciešamā iekārtas papildus komplektācija:

1. Vadības pults ( LED vai TFT - krāsains, skārienjūtīgs);

2. Piesildītājs:

2.1. "ISO-Defroster" - elektriskais; vai

2.2. "Sole -defroster" - izmantojot zemes siltumu; vai

2.3. piesildīšanas reģistrs izmantojot apkures sistēmu.