Paul® ventilācijas sistēmas

Ventilācijas koncepcija, lejupielades

KĀ STRĀDĀ SISTĒMA:

Komfortablā ventilācijas sistēma - ventilācijas cauruļvadu sistēma pa kuru ēka tiek apgādāta ar svaigu gaisu, kas vienlaicīgi pasargā no apkārtejās vides trokšņiem. Izlietots, sasmacis un mitrs gaiss tiek novadīts no virtuvēm, vannas istabām un tualetēm. Ziemas sezonā enerģija, kas atrodas šajā gaisā, tiek izmantota siltummainī, lai sasildītu auksto ienākošo gaisu, tādejādi ietaupot vērtīgo siltumenerģiju. Siltākā periodā pazemes kolektors nodrošina karstā gaisa atdzesēšanu un nodrošina tīru nepiesārņotu iekštelpu klimantu, bez putekļiem un insektiem. Ventilācijas sistēmas vienkāršā vadības sistēma nodrošina lielu komfortu vienlaicīgi aizsargājot ēkas konstrukcijas pret bojājumiem.

 

JAUNS SILTUMA ATGŪŠANAS PRINCIPS

PAUL ieviesa inovatīvu tehnoloģiju - pretēja virziena plūsmu siltummaini. Salīdzinot ar tradicionālo siltummaini, siltuma apmaiņas jaunajam veidam profilētas plāksnes sasniedz divkārt lielāku virsmu, kurā notiek siltuma apmaiņa. Tas nodrošina siltuma atgūšanu no 85% līdz 95%. Piemēram, gaiss, ko nosūc ar 200C, var sasildīt ienākošo gaisu no 00C līdz 180C.

 

NOSLĒPUMS

Kanālu plūsmas koncepcija Gaisa plūsma notiek caur siltuma apmainītāju pa kvadrātveida kanāliem, kas griezumā atgādina šaha galdiņu. Šāda gaisa plūsmas koncepcija nodrošina siltuma atdevi pa 4, nevis 2 virsmām. Tas palielina efektivitāti, salīzinot ar tradicionālo plākšņu siltumamaiņa sistēmu. Pretēja virziena plūsmas Pretēja virziena siltuma mainis ir pierādījis, ka ir daudz efektīvāks nekā vienkāršie krusteniskie plūsmas veidi.

 

 

 

 

              

   

 

 

 

Informatīvais buklets (LV)  
Energo efektīva ventilācija (LV)  
Komponenšu katalogs 2013 (Angļu)  
Iekārtu un komponenšu katalogs 2015  
Pilnā cenu lapa EUR bez piegādes 2015