Individuāli rekonstrukciju/renovāciju risinājumi

Katra māja un katrs mājas iedzīvotājs ļoti atšķiras. Tādēļ atšķiras arī risinājumi kā vislabāk atjaunot konkrēti interesējošo māju. Interesē risinājumu veidi? Piedāvājam detalizēti izklāstošas, izglītojošas konstltācijas, kurās piemeklēsim tieši Jūsu mājai visefektīvāko un ekonomiski izdevīgāko risinājumu ar ilgtspējības garantiju. Piesakies maksas konsultācijām: info@artiva.lv vai zvanot +371 29252882

Eiropā pieprasītākais ģeotermālais enerģijas ģenerators - Ražots Latvijā!

Ziemā ģenerators ventilācijas sistēmas pievadīto gaisu papildus piesilda, bet vasarā atdzesē. Ar šīs iekārtas palīdzību zemes enerģijas siltums vai aukstums tiek efektīvi novadīts līdz Jūsu ventilācijas sistēmai, pie tam patērējot niecīgu elektroenerģijas daudzumu.

Zehnder ventilācijas sistēmas

Centralizētas un decentralizētas ventilācijas iekārtas. Dažādas jaudas, parametri un augstākie energoefektivitātes rādītāji.

ProClima - līderis hermetizācijas jomā

„Pro clima” izolācijas sistēma sastāv no tvaika izolācijām, hidroizolācijas un sienu konstrukciju vēja aizsardzības membrānām. Savstarpējai salīmēšanai vai pielīmēšanai pie norobežojošām būvkonstrukcijām izmanto „Pro clima” līmes un līmlentes.

PAUL ventilācijas sistēmas

Kopš 1994. gada PAUL ventilācijas sistēmās tiek izmantoti pretējas plūsmas kanālu siltummaiņi, radot divkārt lielāku virsmu, kurā notiek siltuma apmaiņa, sasniedzot siltuma atguvi no 85% līdz 95%

Thermorossi granulu kamīni

Izsmalcināts vai vienkārš dizains, dažādu tilpumu kurtuves un dažādas jaudas, mūsdienu tehnoloģijas dabīga uguns kamīnos, vienkārša uzstādīšana un apkope, ērta ekspluatācija un patīkama cena. Tas viss pie mums - Thermorossi.

Thermorossi malkas kamīni

Arī malkas kamīnu dizainā ir pieejama izsmalcinātība, dažādība un arī klasiskas vērtības komplektā ar šobrīd nepārspētiem tehniskie parametriem to efektivitātē un jaudā par pieņemamām cenām. Visus mūsu malka kamīnu piedāvājumus skatiet sadaļā Thermorossi malkas kamīni!

Thermorossi® INSERT sērijas kamīni

Insert sērijas kamīni - eleganti, ērti kopjami un lietojami, droši, efektīvi un ekonomiski kurināmi gan ar granulām, gan malku. Pieejami ar dažādu dekoratīvo rāmju apdari. Jaunums INSERT IDRA MAXI, bet meklē visās kamīnu sadaļās arī citus, savām vajadzībām atbilstošākus.

IESKATIES!!!

PRO CLIMA 2017.gada produktu CENU KATALOGS - latviešu valodā

SOLITEX FRONTA PENTA connect - 5-slāņu dubulta, monolīta TEEE sienu membrāna ar 2 integretām pašlīmējošām joslām ērtākai montāžai.
SOLITEX FRONTA PENTA - 5-slāņu dubulta, monolīta TEEE sienu membrāna.

ORCON MULTIBOND - Jau pazīstamā pielslēgumu līme, tikai šoreiz ēri lietojamā rullī, paredzēta gan iekšdarbiem, gan āra darbiem.
WELDANO MULTICOLL - Pieslēgumu līme SOLITEX WELDANO jumtu segumu sistēmām.

SOLITEX WELDANO Plane - Izrullēt, piestiprināt un gatavs: SOLITEX WELDANO Plane nozīmē tieši Tavam būvobjektam piemēroti piegriezta, sakausēta un piegādāta membrāna. Nav jātērē laiks šuvju sakausēšanai un materiāla piegriešanai. Ātri, ērti un efektīvi.

WELDANO ROFLEX PLUS - Viendabīgi blīva cauruļu manšete SOLITEX WELDANO jumtu segumu sistēmām.

 


BellaVISTA

Inovācija: nozīmē vienkāršot sarežģītu procesu.

Komforts: ir veids kā uzlabot dzīves kvalitāti mājās.

Drošība: nozīmē parūpēties par apkārtējo vidi un tiem, kas lieto mūsu produkciju.

Dizains: nozīmē izpētīt foru un tehnoloģiskos risinājumus, lai nodrošinātu, ka mēs vienmēr esam vienu soli priekšā. 

Izpēte un attīstība: nozmīmē apvienot visu augstāk minēto vienā unikālā projektā. 

Bellavista. Izstrādāts jaunam viedoklis: Tavam. 

Granulu kamīns, kas pieejams Silent, Air vai Plus versijās. Vairāk skatīt šeit.....


INSERT IDRA MAXI (Jaunums!)

Idra granulu insert kamīnu koklekcija sevi ir pilnveidojusi, papildinoties ar jaunu, vēl jaudīgāku modeli. Papildus elegantam un moderanam dizainam, tas piedāvā augstu termisko efektivitāti un enerģijas ietaupījumu, un tas viss pateicoties vertikālo cauruļu siltummainim THERMOCORE®.

Liela apkurināmā platība - 222 m2

Kamīns savienojams ar ūdens sildīšanas tvertni un saules kolektoriem (pēc izvēles)

EASY CLEANING® sistēma, kas nodrošina vieglu un ērtu kamīna lietošanu un kopšanu

Iestrādāta PELLETPOWER® tehnoloģija, kas nodrošina automātisku attīrīšanu no pelniem un tādējādi var panākt nepārtrauktu kamīna darbību

41 kg granulu tilpnes lielums

Programmējams LCD panelis

Jaudīgs bet ekonomisks 

Bez dekoratīva stikla rāmja

 


 

Tagad arī Latvijā

Ambientika ir produkts, kuru Südwind uzņēmums līdz šim ir pārdevis tikai ekskluzīvi Itālijā. Savas zināšanas par ventilāciju un telpu gaisa dzesēšanu Südwind  uzņēmums ir uzkrājis 50 gadu ikdienas darba laikā. Uzņēmumu 1966.gadā dibinājis  Bruno Saxalber, šodien tas jau ir izvērties par liela mēroga uzņēmumu ar 1600 m² lielu ražošanas zāli. Kopš 2001.gada Südwind uzņēmums ražo dzīvojamo telpu ventilācijas ieārtas dzīvokļiem un viesu namiem. Pateicoties šīs produkcijas pieprasījumam un tās ražošanas apjomiem patīkama ir ne tikai tās kvalitāte, bet arī cena.  

Ambientika stiprās puses

Ambientika ir unikāls produkts, kas sevī apvieno jaunākās tehnologijas ar neparastu uzstādīšanas vienkāršību. To ir vienkārši uzstādīt pat cilvēkam, kurš nekad iepriekš nav saskāries ar ventilācijas iekārtām.  Labākais pieejamais šādu sistēmu produkts tirgū, jo tas ir vispilnīgāks aprīkots ar visu nepieciešamo ventilācijas nodrošināšanai. Tas ir piemērots, gan renovācijām, gan jaunbūvēm, gan dzīvokļiem. 

Bezvadu sistēma

Ambientika iekārtas var uzstādīt kā ventilācijas iekārtas, kas izmanto elektrības vai bezvadu pieslēgumu. Var tikt apvienotas līdz pat 16 iekārtām.

Tālvadības pults

Tālvadības pults kontrolieris. Ambientika iekārtas ir iespēja pieslēgt mājas automatizācijas sistēmai. Iespējas: tālvadības pults, tālvadības panelis vai slēdzis sienā.

Sensori

Mitruma sensori un CO2 senrosi (papildaprīkojums)

Sertificēts IFT Rosenheim: EN ISO 10140-1: 2010 + A1: 2012 + A2:2014 EN ISO 10140-2: 2010 EN ISO 717-1: 2013

 

 

Video