Individuāli rekonstrukciju/renovāciju risinājumi

Katra māja un katrs mājas iedzīvotājs ļoti atšķiras. Tādēļ atšķiras arī risinājumi kā vislabāk atjaunot konkrēti interesējošo māju. Interesē risinājumu veidi? Piedāvājam detalizēti izklāstošas, izglītojošas konstltācijas, kurās piemeklēsim tieši Jūsu mājai visefektīvāko un ekonomiski izdevīgāko risinājumu ar ilgtspējības garantiju. Piesakies maksas konsultācijām: info@artiva.lv vai zvanot +371 29252882

Eiropā pieprasītākais ģeotermālais enerģijas ģenerators - Ražots Latvijā!

Ziemā ģenerators ventilācijas sistēmas pievadīto gaisu papildus piesilda, bet vasarā atdzesē. Ar šīs iekārtas palīdzību zemes enerģijas siltums vai aukstums tiek efektīvi novadīts līdz Jūsu ventilācijas sistēmai, pie tam patērējot niecīgu elektroenerģijas daudzumu.

Zypho - SIltuma atguve no patērētā dušas ūdens

Vienkārškais un drošākais veids kā ietaupīt naudu un samazināt enerģijas patēriņu.

Zehnder ventilācijas sistēmas

Centralizētas un decentralizētas ventilācijas iekārtas. Dažādas jaudas, parametri un augstākie energoefektivitātes rādītāji.

ProClima - līderis hermetizācijas jomā

„Pro clima” izolācijas sistēma sastāv no tvaika izolācijām, hidroizolācijas un sienu konstrukciju vēja aizsardzības membrānām. Savstarpējai salīmēšanai vai pielīmēšanai pie norobežojošām būvkonstrukcijām izmanto „Pro clima” līmes un līmlentes.

PAUL ventilācijas sistēmas

Kopš 1994. gada PAUL ventilācijas sistēmās tiek izmantoti pretējas plūsmas kanālu siltummaiņi, radot divkārt lielāku virsmu, kurā notiek siltuma apmaiņa, sasniedzot siltuma atguvi no 85% līdz 95%

Thermorossi granulu kamīni

Izsmalcināts vai vienkārš dizains, dažādu tilpumu kurtuves un dažādas jaudas, mūsdienu tehnoloģijas dabīga uguns kamīnos, vienkārša uzstādīšana un apkope, ērta ekspluatācija un patīkama cena. Tas viss pie mums - Thermorossi.

Enervent - tīrs un veselīgs iekštelpu klimats

Iekštelpu klimats ir kas vairākā kā tīrs gaiss, iekštelpu klimats sevī ietver temperatūru, gaisa mitrumu, CO2 un trokšņu līmeni. Labs iekštelpu klimats ir kaut kas ko Jūs nepamanāt, Jūs to nevarat redzēt, saost, sadzirdēt vai sajust. Tam nav jāpievērš uzmanība, tas vienkārši ir.

Produktu kategorijas

Jaunumi

 

Jauna majas lapa - www.enervent.lv
Jauns risinājums SIA "ARTIVA" ventilācijas iekārtu klāstā

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=Aw_CPRy4UFQ


 

 


 

 

Gaisa mitrinātāji un dzesētāji

Savietojami ar visu ražotāju ventilācijas sistēmām

 

 

 

 

 

Risinājums, ja nav izveidota ventilācijas sistēma

 


 

 

 

 

 

 

Decentalizētā vienas telpas ventilācijas iekāra ComfoSpot 50 kā pirmā tirgū ir saņēmusi "Passive house" sertifikātu.

 

 

Centrālapkures dizaina granulu kamīni tagad ar vēl lielāku apkres platību un kurtves tilpumu

Apkures platība līdz 203 m2

Granulu tilpnes lielums 30 kg

Dažādas krāsu variācijas

 


 

 

 

 

 

Video