Produktu kategorijas

AEROSANA VISCONN

124,99 €
Pieejamie izmēri Cena ar PVN
AEROSANA VISCONN
124,99 €
AEROSANA VISCONN balts
124,99 €
AEROSANA VISCONN 600ml follija tūbas
11,97 €

Pielietojums

Lietojams kā mainīga mitruma, izsmidzināms un smērējams tvaika un gaisa izolācijas hermētiķis, kā piemēram, uz neapmestām mūra konstrukcijām vai porainiem būvmateriāliem - iekštelpās un ārā. Piemērots arī konstrukciju pieslēgumu un pamatnes uzlabošanai sanāciju laikā.

  • Piemērots arī pieslēgumu izveidošanai kā piemēram, pie logiem, jumta, griestiem un grīdas.
  • Kā arī pamatnes nostiprināšanai sanāciju laikā.
  • Mainīgā mitruma difūzijas pretestība ļauj lietot hermētiķi kā iekštelpās tā uz āra konstrukcijām.

AEROSANA VISCONN ir augstvērtīga, uz ūdens bāzes, smērējama un izsmidzināma, akrila dispersijas pasta. Izsmidzinātā šķidrā dispersijas kārta pēc izžūšanas veido bezšuvju elastīgu gaisu un tvaiku necaurlaidošu aizsargslāni.
Saķeri veido ar visiem būvniecībā sastopamiem būvmateriāliem, visām pro clima membrānām, kā arī citu ražotāju membrānām, izgatavotām no alumīnija un papīra.

 

Priekšrocības

  • Ietaupa laiku: lietošanai gatava dispersija
  • Drošas konstrukcijas, pateicoties labākajām saķeres īpašībām ar visām būvniecībā sastopamām virsmām
  • Robustām būvkonstrukcijām: pēc izžūšanas ilgstoši elastīga un ļoti izturīga
  • Uzlabo virsmas kvalitāti: veido sasaistes tiltu starp virsmas pamatni un nākamo slāni
  • Apmetama un krāsojama, aplīmējama ar pro clima līmlentēm
  • Pateicoties mainīgajai s -vērtībai, elastīgi lietojama iekštelpās un nosegtā āra zonā
  • Labākie testu rezultāti uz piesārņotājiem

 

Pamatnes

Pirms hermētiķa lietošanas, pārbaudīt vai virsma piemērota apstrādei ar izsmidzināmu dispersijas hermētiķi. Nelīdzenu vai strukturētu virsmu gadījumā, nepieciešama vairākkārtēja hermētiķa uzklāšana. Bojājumu vietas vai būtiskus nelīdzenumus (piem izvirzījumi uz āru) pirms apstrādes ar hermētiķi būtu jāaplīmē (atkarībā no prasībām ar kādu no CONTEGA SOLID līmlentēm) vai arī jāizlīdzina ar špakteļmasu. Pirms hermētiķa uzklāšanas pamatne jānotīra ar birstīti, jānoslauka ar lupatu vai jānopūš ar gaisa spiedienu. Grunti neuzklāt uz caursalušas un izmirkušas virsmas. Uz apstrādājamās virsmas nedrīkst atrasties nekādas atgrūdošas vielas (piem. tauki vai silikons). Pamatnēm jābūt pietiekami sausām un izturīgām. Šaubīgas virsmas ieteicams vispirms apstrādāt ar TESCON PRIMER grunti.

 

Pamatnosacījumi

AEROSANA VISCONN viegli izsmidzināms ar kādu no bezgaisa Airless iekārtām (Strūklas: 3/17, 3/19, 3/25) vai uzklājams ar otu (>50 mm platumā). Plīsumu vietas, kas platākas par 5 mm jāaplīmē, jāpārklāj ar vilnas pamatmembrānu vai jānoslēdz. Vislabāko segumu iegūst, ja vienu kārtu izsmidzina horizontāli un nākamo krusteniski vertikāli. Perfektu gaisa izolāciju var sasniegt tikai tad, ja izveido slēgtu AEROSANA VISCON-plēves slāni. Žūšanas laikā šī izveidotā plēves kārta jāsargā no mitruma(piem., lietus).

 

Tehniskā datu lapa (ENG)

Informatīvs buklets (ENG)

Uzstādīšanas instrukcija (ENG)