Produktu kategorijas

Energenio skolu ventilācija

https://www.aerex.de/fileadmin/templates/foundation-template/img/aLogo.png

Ventilācija birojiem, skolām, bērnudārziem, sporta zālēm, uzgaidāmām telpām.

 

Kompakta decentralizēta ventilācijas iekārta ar efektīvu siltuma un mitruma atguvi.

Iekārta piekarināma pie griestiem un to iespējams daļēji vai pilnībā integrēt piekaramajos griestos. Iekļaušanai telpu dizainā, iekārtai ir pieejami dažādu krāsu ārējie apvalki. Iekārtas gaisa izvadus, virzienā uz telpām, iespējams paredzēt gan vienkārši ar gaisa izpūšanas un iesūkšanas funkciju, gan arī aprīkot ar gaisa padeves un nosūces cauruļvadu pieslēgumiem. Jau sākotnēji iekārtā ir integrēti gaisa padeves un nosūces režģi, ar iestatāmām gaisa kontroles lāpstiņām. Iekārtu iespējams optimāli aprīkot ar vienu gaisa padeves un nosūces vadības sistēmu. Gaisa padeves un nosūces pieslēgumu/ izvadu izkārtojumu iespējams, pēc izvēles, novietot uz iekārtas augšējās vai apakšējās plaknes malām.

Pateicoties integērtajam svaigā gaisa padeves un izlietotā gaisa novadīšanas vākam, kā arī iestrādātajam ziemas apvadam un augstajai iekārtas efektivitātei, šī iekārta atbilst pasīvo māju prasībām.

Mikroprocesoru vadīta ventilācijas iekārtas vadības sistēma nodrošina plašu funkciju klāstu:

Papildus patstāvīgas gaisa kvalitātes un klātesamības regulēšanai, iespējama ir arī tās integrācija dažādās BUS sistēmās un nedēļas laika progammatūrā, kas savukārt nodrošina maksimāli drošu iekārtas lietošanu.

Plašais pretplūsmas-siltummaiņa kanāls nodrošina līdz pat 98% efektivitāti un pateicoties ļoti zemam iekšējam spiediena zudumam, iekārta garantē zemu primārās enerģijas patēriņu un augstu enerģijas ietaupījumu. Kā papildus aprīkojumu var izvēlēties iekārtu ar mitruma atguves siltummaini (Entalpija).

Iekārtas ir pieejamas ar gaisa plūsmu līdz 900m3/h.

Konstrukcija pielāgota VDI 6022 / VDI 3803.

 

Iekārtas izmantošanas piemēri:

Biroju ēkās, skolās, bērnu dārzos, fitnesa klubos, uzgaidāmajās telpās.

 

Risinājums skolu ventilācijai

 

geniovent.x 600 -L

geniovent.x 900 - L

Informatīvs buklets (GER)