Produktu kategorijas

InsertLine Idra Maxi

6 512,22 €
Available sizes Price VAT included
InsertLine Idra Maxi
6 512,22 €

Idra granulu insert kamīnu koklekcija sevi ir pilnveidojusi, papildinoties ar jaunu, vēl jaudīgāku modeli. Papildus elegantam un moderanm dizainam, tas piedāvā augstu termisko efektivitāti un enerģijas ietaupījumu, un tas viss pateicoties vertikālo cauruļu siltummainim THERMOCORE®.

Kamīna durvis un granulu deglis izveidots no tērauda, kas piešķir papildus drošību un ilgtspējību kamīnam. Standartaprīkojumā aprīkots ar vienkāršotu tīrīšanas sistēmu EASY CLEANING un izņemamu pelnu trauku. Pateicoties atbalsta komplektiem kamīnu ērti un vienkārši uzstādīt.

Idra modelis aprīkots arī īpašu PelletPower® tehnoloģiju, kur deglis automātiski tiek attīrīts no pelniem un tādējādi gaisa caurules vienmēr ir tīras un gaisa padeve brīva. Pateicoties šai tehnoloģijai kamīns var nepārtraukti darboties. Šādiem kamīniem piemīt lielāka efektivitāte, ar PELLETPOWER® tehnoloģijas palīdzību kamīnā tiek nodrošināta pareiza skābekļa attiecība degšanas procesā, kas savukārt ilgstoši nodrošina augstu degšanas efektivitāti.

Iebūvējams gaisa apkures granulu kamīns ar diviem dūmu izvadiem augšpusē. Aprīkots ar ekskluzīvu vairāku ceļu (multy-way) gaisa apmaiņas sistēmu ar, kuras palīdzību, gaisa plūsma novirzāma dažādos virzienos. Pateicoties īpašam slēdzim, lietotājs var ātri un ērti pēc izvēles gaisa plūsmu novirzīt vai nu caur priekšpusi vai caur diviem aizmugurējiem gaisa kanāliem. Ja nepieciešams, siltā gaisa apmaiņas kanālus iespējams novirzīt uz labo vai kreiso pusi, to var izdarīt ar divu praktisku rokturu palīdzību vai ieprogrammējot gaisa plūsmu caur visiem gaisa izvadiem. Granulu kurtuves tilpumu 20 kg, drošības termostats, LCD digitālais panelis, tālvadības pults, kamīnam mehānisks spiediena drošības slēdzis, čuguna durvis, plats smagā čuguna deglis, čuguna kurtuve, izliekta stikla apdares kamīna durvis, pelnu trauks, neuzkarstošs rokturis, sliedes kamīna ērtai izņemšanai pat kamīna darbības laikā.

 

Every uniti s tested for one hour in the factoryOur products don’t incur additional cost for adjustments or testing Simplified cleaning system Heat exchanger Thermocore® Low energy consumption Higher heat accumulation only 36 decibels of noise Smart info Pelletpower® - Patented burner External primary air input Made in Italy

 

Patentēta PelletPower® tehnoloģija

 

IZMĒRI JAUDA (kW) kW NOM.

APKURINĀMĀ

PLATĪBA

GRANULU

PATĒRIŅŠ

GRANULU TILPNES

LIELUMS

 1227X755X600

6,6 - 26,4

 

6,2 - 24,7

 

222 m²

1,37 - 5,48

 

41

 

 

 

1 - Thermocore vertikālo trubu siltummainis
2 - Tērauda kurtuves durvis ar keramikas stikla apdari
3 - Noņemams durvju rokturis. Būtisks dizaina un drošības aspekts
4 - PelletPower® patentēts deglis