Produktu kategorijas

Dorica Maiolica IDRA

4 935,59 €
Available sizes Price VAT included
Dorica Maiolica Idra ar bordo krāsas keramikas apdari
4 935,59 €
Dorica Maiolica Idra ar baltas krāsas keramikas apdari
4 935,59 €
Dorica Maiolica Idra ar bēšas krāsas keramikas apdari
4 935,59 €
Dorica Maiolica Idra ar melnas krāsas keramikas apdari
4 935,59 €
Dorica Maiolica Idra ar gaiši brūnas (turtle-dove) krāsas keramikas apdari
4 935,59 €

 

Granulu kamīns aprīkots ar higiēniska stikla sildvirsmu, viegli tīrāms un pēc izvēles aprīkojams papildus ar “Dinner” pusdienu virsmas uzliku. Kurtuves tilpums 19 kg, pateicoties ērtai melna stikla slīdvirsmai krāsns virspusē, kurtuvei ērti piekļūt un tīrīt. Keramikas pelnu trauks. Idra modelis aprīkots arī īpašu PelletPower® tehnoloģiju, kur deglis automātiski tiek attīrīts no pelniem un tādējādi gaisa caurules vienmēr ir tīras un gaisa padeve brīva. Pateicoties šai tehnoloģijai kamīns var nepārtraukti darboties. Šādiem kamīniem piemīt lielāka efektivitāte, ar PELLETPOWER® tehnoloģijas palīdzību kamīnā tiek nodrošināta pareiza skābekļa attiecība degšanas procesā, kas savukārt ilgstoši nodrošina augstu degšanas efektivitāti.

Drošības termostats, LCD digitālais panelis, uz nedēļu programmējams termostats ar trīs neatkarīgām ikdienu programmām, kuras ērti un viegli uzstādāmas, mehānisks spiediena drošības slēdzis. Čuguna durvis, smagā čuguna plašs deglis, čuguna kurtuve ar keramiskā stikla apdari, izņemams pelnu trauks un noņemams durvju rokturis, durvju roktura āķis un pārspiediena vārsts.

 

Jeder Ofen wurde schon im Werk eine Stunde beheizt und eingestellt Unsere Produkte müssen nicht nach der Installation speziell eingestellt und kontrolliert werden einfachen Reinigungssystem Wärmetauscher Thermocore® Den geringsten Stromverbrauch Lange Lebensdauer aller feuerberührten Nur 36 Dexibel Smart info Pelletpower® - Patientierter Brenner Zuluftanschluss der externen Verbrennungszuluft  Made in Italy

 

Patentētā PelletPower® tehnoloģija

 

IZMĒRI JAUDA (kW) kW NOM.

APKURINĀMĀ

PLATĪBA

GRANULU

PATĒRIŅŠ

GRANULU TILPNES

LIELUMS

1114x560x645

Idra 3,8 - 13,5

Idra 3,5 - 12,2

103 m²

Idra 0,8 - 2,9

Idra 19

1 - Programmējams kontrolpanelis ar tālvadības pulti
2 - Slīdvirsma ērtākai piekļuvei kurtuvei
3 - Praktiska ēdiena sildvirsma izgatavota no hgiēniska stikla. Papīldaprīkojumā: Dinner
4 - Roku darināta keramikas apdare
5 - Tērauda un stikla kamīa durvis

 

Piejamās krāsas:

 

 

 

 

Dealizēta izmēru shēma: